MÖBLER / Skåp & hyllor / Nattygsbord 11143249
nr 1114 3249
Nattygsbord
Ett par, 50/60-tal, längd: 35 cm, djup: 50 cm, höjd: 65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 juni 2017
kl 18:42:46
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)